środa, 21 stycznia 2015

Ulubione aplikacje na Androida vol 2.

Witajcie ;)
Ciężki okres przede mną i chyba przed każdym studentem czyli... SESJA! Szczerze jestem przerażona ilością materiału do zapamiętania i liczę na odrobinkę szczęścia. Dlatego dziś pojawi się notka łatwa, szybka i przyjemna. Ostatni post z aplikacjami na Androida przypadł Wam do gustu, dlatego postanowiłam kontynuować tę serię. Zapraszam ;)1. Snapchat

Może to głupie, ale ta aplikacja totalnie mnie kupiła! Wysyłanie fotek, które są widoczne jedynie przez kilka sekund jest dla mnie świetną zabawą. :) Jeśli spróbujecie, to na pewno się wkręcicie! 

2. Bluelight Filter

To jest moje wybawienie! Ta aplikacja redukuje niebieski kolor i przyciemnia obraz. Jest to obowiązkowy program dla nocnych marków, ponieważ w tym trybie wzrok się aż tak bardzo nie męczy.

3. Tapet
Aplikacja, która automatycznie zmienia naszą tapetę co jakiś czas. Połączenia kolorów są bardzo interesujące i zawsze dobrze współgrają ze wszystkimi aplikacjami i widgetami. Bardzo upodobałam sobie tę aplikację, ponieważ każda nowa tapeta urozmaica mój pulpit. ;)

4. Candy Crush Saga

Na mojej liście gier jest to już klasyk. Idealna gra na nudne: wykłady/podróże w komunikacji miejskiej/ przemówienia/ bezsenność (niepotrzebne skreślić). Od ponad roku mam tę grę i w ogóle mi się ona nie nudzi! Ostrzegam! Bardzo uzależniająca!

5. Sky Map

Świetna apka do obserwacji nieba nocą. Gwiazdy już nie będą układać się przypadkowo, ale teraz bez problemu zobaczymy wszystkie gwiazdozbiory, łącznie z nazwami. Coś świetnego! :)


Mam nadzieję, że druga część ulubionych aplikacji na Androida również przypadnie Wam do gustu i chociaż jedna z tych apek okaże się Wam pożyteczna. Dajcie znać w komentarzu, czy znacie te aplikacje i co o nich sądzicie. Tymczasem ja lecę się pouczyć, ponieważ jutro egzamin praktyczny z pierwszej pomocy. Trzymajcie kciuki! :)

4 komentarze :

 1. Snapchat i Candy też lubię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluelight Filter już od wczoraj na moim telefonie i sprawuje się świetnie :D Reszta apek bardzo dobrze znana. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. kilka z nich znam, ale ta pierwsza mnie zaciekawiła najbardziej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam telefon z Androidem, ale nie mam na nim żadnych aplikacji. Jedynie jedną - nazywa się app killer czy jakoś tak i wyłącza wszystkie niepotrzebne programy działające w tle :)

  OdpowiedzUsuń