wtorek, 11 listopada 2014

Wyniki rozdania!!!

Witajcie!
Nadszedł tak długo wyczekiwany czas, aby ogłosić wyniki rozdania!! Jupi, jupi, jupi! :D Bardzo się cieszę, że nagroda przypadła Wam do gustu i z taką chęcią zgłaszałyście się do rozdania. Mam nadzieję, że osoby które trafiły na bloga tylko ze względu na rozdanie rozgoszczą się tu na dobre. A propos zostania na blogu przypominam, że osoby które zrezygnują z obserwacji bloga po ogłoszeniu wyników,  automatycznie będą dyskwalifikowane w kolejnych rozdaniach na tym blogu (lecz myślę, że nie będzie takich przypadków, ponieważ mocno wierzę w moich czytelników <3). Niestety jedną osobę musiałam zdyskwalifikować już teraz, ponieważ zostawiła komentarz ze zgłoszeniem, lecz zapomniała o najważniejszym, obowiązkowym punkcie regulaminu- o obserwacji. 

Przechodząc do pozytywnych aspektów, z tego miejsca chciałabym Wam ogromnie podziękować za wszystkie miłe słowa, za pomysły na nowe posty i krytykę. Pomysły na nowe posty już się tworzą w mojej głowie. ;) Jestem mile zaskoczona, że kilka osób chciałoby poczytać o szeroko pojętej kulturze, sporcie czy DIY. Wskazujecie na zbyt małą ilość zdjęć w postach paznokciowych- zaakceptowane. ;) Ale nie przedłużajmy i wylosujmy w końcu tę osobę, która zgarnie te wszystkie cudeńka! 

SZCZĘŚLIWYM ZWYCIĘZCĄ JEST...


Nr 87 czyli...

Monika Szewska!

Gratuluję kochana :) Czekam na maila z Twoimi danymi. Mam nadzieję, że nagroda będzie Ci dobrze służyć i że będziesz z nich tak samo zadowolona jak ja. :) 

16 komentarzy :